Zaloguj

Nota prawna

Notariusz.pl

notariusz.pl

internetowy serwis o notariuszach

porady, informacje, dokumenty, koszty, adresy

NIEZBĘDNE KOMPONENTY konieczne do pracy
z systemami internetowymi dla Notariuszy
(Rejestry Notarialne, formularze elektroniczne,
witryny internetowe KRN, izb notarialnych, ...).

Wszystkie systemy internetowe opracowane przez firmę RejNET dla Notariuszy korzystają z tych samych rozwiązań technicznych.

Nasze systemy są optymalizowane dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari) dla systemów Windows (od XP do Windows 8), w wersjach zarówno 32 jak i 64 bitowych. Wspierane są także systemy mobilne. W przypadku logowania za pomocą nazwy użytkownika i hasła można korzystać z wyżej wymienionych przeglądarek. W przypadku korzystania z podpisu elektronicznego możliwe jest korzystanie tylko z przeglądarki Internet Explorer na platformie PC. Nasze systemy internetowe zostały przystosowane do pracy przy domyślnych (standardowych) ustawieniach konfiguracyjnych przeglądarek.

Rozpoczęcie pracy:

  • przed rozpoczęciem pracy konieczne jest zwykle wykonanie jednorazowej instalacji niezbędnych komponentów. Należy zwrócić uwagę na konfigurację programu antywirusowego, aby program ten nie blokował aktywnej zawartości stron www naszych serwisów internetowych. W przypadku pominięcia tego kroku, przy próbie zalogowania podpisem elektronicznym, system wyświetli odpowiednią informację.
  • następnie należy zalogować się przy pomocy podpisu elektronicznego do systemu Rejestry Notarialne. Jeżeli jest to pierwsze logowanie do Rejestrów Notrialnych to konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego (system wyświetli go automatycznie) i uzyskanie akceptacji prezesa właściwej izby notarialnej oraz administratora systemu (odbywa się to automatycznie - notariusz nie musi wykonywać w tym zakresie żadych dodatkowych czynności)
  • po uzyskaniu akceptacji należy zalogować się do Rejestrów Notarialnych ponownie i w dziale Użytlkownik zdefiniować hasła dostępu do wszystkich systemów internetowych

Po wykonaniu powyższych czynności można się ZALOGOWAĆ do systemu i skorzystać z działu POMOC gdzie dostępne są dalsze szczegółowe informacje.

MSKRNNotariusz.plKsięgi wieczysteKRSe-JusticePrejusDziedziczenie w EuropieARERT
Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.11 s.